Flexa klasikinė kolekcija

Klasikinės Flexa kolekcijos pristatymas.

Smulkiau

0,00 Lt
0,00 €
su mok.

Flexa


Informuokite mane kai bus

Į krepšelį

Premijų sistema Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


7 prekių šioje kategorijoje:

Moduliniai vaikų baldai FLEXA gaminami iš pušies medienos, dengiami skaidriu, balintu vandens pagrindo akriliniu laku,kai kurie moduliai terra danga. Kolekciją sukūrė ir daugiau kaip 30 metų tobulino danų dizaineriai. Flexa gamyklos įsikūrusios Danijoje, Estijoje ir Kinijoje. Per dieną pagaminama 30 000 įvairių modelių lovų. Visi baldai kruopščiai apgalvoti.

Klasikinė FLEXA kolekcija iš kitų vaikiškų baldų kolekcijų išsiskyria modulių ir kombinacijų bei priedų gausa. Vaikui augant šios kolekcijos baldus galėsite perstatyti pagal pasikeitusius vaiko poreikius. Lovas galima paaukštinti, po jomis įrengti jaukų kampelį jūsų mažyliui. Spalvingos kišenės, bokšteliai, baldakimai ne tik pagyvins vaiko kambarį, bet ir lavins mažylio fantaziją. Flexa kolekcijoje keletas priedų ir aksesuarų temų  

Paauglio kambariui tiks ta pati lova. Nuėmus puošmenas lovą nulaidžiame, primontuojame stalčiu ar lovą po lova. Jeigu lova lieka pusaukšte, tai po ja talpiname spinteles, lentynas ar komodas. Vaikas turės gausybę vietos knygoms ir garderobui. Po pusaukšte lova tilps ir augantis FLEXA stalas. 

Turite du vaikus ir mažutėlį vaiko kambarį? Flexa puikiai padės išspresti vaikų kambario apstatymo problemas. Moduliniai FLEXA baldai čia nepamainomi. Galimi kampiniai dviaukščių lovų varijantai, dviejų lygių dviaukštės lovos, lovos su ištraukiamomis lovomis bei stalčiais.

Viskas šioje kolekcijoje prasideda nuo bazinio lovos modulio, po to galite rinktis spalvą, komplektaciją, priedus, aksesuarus ir tik tada kai to reikia.

Sunku patiems suprojektuoti vaiko kambario apstatymą? Mes nemokamai padėsime suprojektuoti ir paskaičiuoti vaiko kambario sąmatą. Brangu? Netinka medžiagiškumas? Padėsime pasirinkti baldus ir kambario interjero detales iš daugiau kaip 15 skirtingų kolekcijų.

Daugiau informacijos galite gauti mūsų salonuose ir atsisiuntimuose (spauskite Atsisiųsti). Čia rasite naujausius bukletus bei kainoraščius. 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai