Midi vaikų kambario baldai

Midi baldų kolekcija vaikams ir jaunuoliams

Smulkiau

0,00 Lt
0,00 €
su mok.

Midi

Šios prekės pristatymas 4-6 savaitės


Informuokite mane kai bus

Į krepšelį

Premijų sistema Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


13 prekių šioje kategorijoje:

    Midi baldai gaminami iš pušies medienos dengiami skaidriu arba balintu vandens pagrindo akriliniu laku. 

    Midi serija iš analogų išsiskirria kainos ir kokybės santykiu. Tai moduliniai baldai, juos lengva perstatyti, transformuoti pagal augančio vaiko poreikius. Šios serijos baldai puikiai derės ir mažo vaiko, ir paauglio kambaryje. Naudojant aksesuarus, baldus galima pritaikyti tiek berniukams, tiek mergaitėm.

    Ekologiškos medžiagos, tvirta konstrukcija, spalvingos detalės- šios kolekcijos pagrindiniai privalumai.

    Lovos surenkamos iš atskirų modulių, renkant galima pasirinkti dešininį ar kairinį varijantą.Vaikui augant bazinį lovos modulį galime paaukštinti, padaryti dviaukštę ar aukštą lovas. Pusaukštės ir aukštos lovos taupo mažą vaiko kambario erdvę. Po lovomis įrengiami stalai, komodos, spintelės ar spintos. Kol vaikas mažas lovas galima papuošti tematinėmis užuolaidomis. Kolekcija populiari ne tik dėl kainos ar kokybės, bet ir dėl lankstaus požiūrio į augantį vaiką. Vaikui iki 150cm. ūgio gamintojai siūlo trumpesnį lovos varijantą 163x90. Ši lova gali būti suapsauginiais rėmais, baldakimu. Vaikui paaugus galėsite pakeisti tik lovos šonus į 200cm.ilgio.

    Spintos ir spintelės šioje kolekcijoje gaminamos iš pušies masyvo, su pušies masyvo ar dažytos MDF plokštės fasadais. Karkasa dengiamas skaidriu arba balintu laku.

    Aksesuarai pagyvins vaiko kambarį ir skatins vaiko fantaziją.

    Savo produkcijai gamintojas suteikia 5 metų garantiją.

    Gaminiai supakuoti transportavimui į kartonines dėžes, vartotojų patogunui paruoštos detalios instrukcijos ir aprašymai. Standartinio vaiko kambario apstatymas paprastai telpa į vienatūrį lengvąjį automobilį.

 

 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai